NASZ ADRES:

ul. Szosa Zambrowska 1/27
18-400 Łomża
tel. 86 - 215 54 70        faks 86 2162850
poczta@lomza.po.gov.pl
Godziny pracy pn. - pt. od 7.30 do 15.30

Uwaga:
Poczta elektroniczna nie może służyć do przesyłania pism procesowych,
zwłaszcza zawiadomień o przestępstwie, bowiem nie spełnia wymogów przewidzianych w art.119 KPK. ,
Nie służy też do udzielania porad prawnych.

KOMUNIKAT PRASOWY

Prokuratura Okręgowa w Łomży informuje, że Prokuratura Rejonowa w Zambrowie prowadzi śledztwo w sprawie usiłowania dokonania rozboju z posłużeniem się przedmiotem przypominającym broń palną mającym miejsce w dniu 13 kwietnia 2018r. około godz. 10.00 w Banku Spółdzielczym w Zambrowie.
W toku śledztwa dokonano zatrzymania Rafała R., któremu został przedstawiony zarzut z art. 13§1kk w zw. z art. 280§1kk. Przestępstwo zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12. Ustalono, iż zarzuconego czynu Rafał R. dopuścił się działając w warunkach recydywy.
Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Zambrowie w dniu 20.04.2018r. zastosował wobec Rafała R. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

INFORMACJA O WYNIKACH POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO.DOT. ZAKUPU MATERIAŁÓW BIUROWYCH

Ogłoszenie o wynikach postępowania

 

Ogłoszenie z otwarcia ofert:

- ogłoszenie.

Prokuratura Okręgowa w Łomży informuje, że w dniu 11.04.2018r. wszczęte zostało śledztwo w sprawie usiłowania pozbawienia życia Karola C., mające miejsce w dniu 07 kwietnia 2018r. w Łomży, tj. o czyn z art. 13§1kk w zw. z art. 148§1kk. Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż nieustalony sprawca pomiędzy godzinami 13.00 a 14.00 oddał w kierunku pokrzywdzonego co najmniej jeden strzał z nieustalonej broni palnej, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia. Śledztwo zostało powierzone do prowadzenia Komendzie Miejskiej Policji w Łomży.
_______________
Prokuratura Okręgowa w Łomży informuje, że w Prokuraturze Rejonowej w Łomży prowadzone jest śledztwo w toku którego Emilowi O. przedstawiono zarzut popełnieniaprzestępstwa dokonania kradzieży rozbójniczej zaistniałej w dniu 29 marca 2018 roku w Łomży na terenie sklepu Tesco.
W toku postępowania ustalono, iż Emil O. w celu utrzymania się w posiadaniu zabranych uprzednio rzeczy o wartości około 1500 zł używał wobec pokrzywdzonych przemocy polegającej na odpychaniu i szarpaniu, groził pozbawieniem życia przy pomocy nożyczek pracownikom ochrony, raniąc przy tym nożyczkami jednego z nich. Ustalono, że przedmiotowego czynu Emil O. dopuścił się działając w warunkach recydywy. Na wmiosek prokuratora Sąd Rejonowy w Łomży zastosował wobec Emila O. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
_______________
Prokuratura Okręgowa w Łomży informuje, że w dniu 03 kwietnia 2018r. wszczęte zostało śledztwo w sprawie zabójstwa Zbigniewa G.
Z dotychczasowych ustaleń wynika, iż w dniu 01 kwietnia 2018 roku w jednym z mieszkań przy ul. Stacha Konwy w Łomży Zbigniew G. został kilkakrotnie ugodzony ostrym narzędziem przez Wojciecha Z., w konsekwencji czego poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Wojciechowi Z. przedstawiono zarzut popełnienia przestępstwa z art. 148§1kk. Sąd Rejonowy w Łomży uwzględnił wniosek prokuratora i w dniu 03 kwietnia 2018 roku tymczasowo aresztował Wojciecha Z. na okres 3 miesięcy.
_______________

Prokurator Okręgowy w Łomży uprzejmie informuje o wolnych  etatach asystenckich w Prokurach Rejonowych okręgu łomżyńskiego:

 

Prokuratura Okręgowa w Łomży informuje o zamiarze dokonania zamówienia publicznego poniżej 30 000 euro na zakup materiałów biurowych.

Więcej…

Podziękowanie za współpracę

W zawiązku z zakończeniem mojej pracy na stanowisku Rzecznika Prasowego Prokuraturay Okręgowej w Łomży i odejściem w stan spoczynku pragnę wyrazić pracownikom wszystkich mediów serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę. Rozstając się z Państwem gorąco dziękuję nie tylko za Państwa codzienną trudną prace, ale i za życzliwość i pełne wzajemnego zrozumienia relacje towarzyszące naszym kontaktom.

Dziękuje za aktywny udział w kształtowaniu prawdziwego i dobrego wizerunku Prokuratury. Życzę wytrwałości i czerpania zadowolenia z dobrze wykonywanej pracy.

Prokurator Maria Kudyba

INFORMACJA O WYNIKACH POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO.DOT. ZAKUPU KOMPUTERÓW I PERYFERII

Ogłoszenie o wynikach postępowania

Prokuratura Okręgowa w Łomży informuje o zamiarze dokonania zamówienia publicznego poniżej 30 000 euro na zakup sprzętu komputerowego o parametrach określonych w specyfikacjach technicznych.

Więcej…
INFORMACJA O WYNIKACH POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO.DOT. ZAKUPU CENTRAL TELEFONICZNYCH

Ogłoszenie o wynikach postępowania

KOMUNIKAT PRASOWY
Prokuratura Okręgowa w Łomży informuje, że w Prokuraturze Rejonowej w Wysokiem Mazowieckiem prowadzone jest śledztwo w sprawie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym
Więcej…
 PROKURATURA OKRĘGOWA W ŁOMŻY INFORMUJE O WYNIKACH POSTĘPOWANIA OFERTOWEGO DOT. SPRZĄTANIA W OBIEKTACH PROKURATUR OKRĘGU ŁOMŻYŃSKIEGO:

wyniki postępowania

Odsłon artykułów:
224968

Prokuratura Okręgowa
w Łomży

ul. Szosa Zambrowska 1/27

18-400 Łomża

tel. 86 - 215 54 70
faks 86 2162850 poczta@lomza.po.gov.pl

NIP: 718-10-76-771

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.


© 2016 Prokuratura Okręgowa w Łomży